امروز : دوشنبه, 26 آذر 1397
 • تهران-شهریار - کهنز- بلوار امیر کبیر
 • 4 - 65649901

 

برگزاری نشست هم اندیشی هیات رییسه سازمان بسیج اساتید

 


🔸برگزاری نشست هم اندیشی هیات رییسه سازمان بسیج اساتید غرب استان تهران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شهریار


🔸دکتر کیانوش فتحی واجارگاه رییس بسیج اساتید غرب استان تهران درجلسه هیات رییسه سازمان بسیج اساتید غرب استان تهران، ضمن بابرکت شمردن ایام شعبانیه،گفت: توجه به سیره نبی مکرم اسلام و ائمه اطهار و الگو قرار دادن سبک زندگی اسلامی در سالی که ازسوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری گردیده است، یک ضرورت است و درهمین راستا، استفاده از کالای ایرانی در مجموعه بسیج اساتید و همچنین تبیین این موضوع از سوی اساتید بسیجی برای دانشجویان در الویت برنامه های سال جاری بسیج اساتید دانشگاه های غرب استان تهران قرار گرفته است.
🔸دکتر کیانوش فتحی واجارگاه درادامه گفت:  نقش اندیشکده راهبردی کارآفرینی در حمایت از تولید ملی بسیار مهم است و ارایه راهکارهای عملی برای تحقق این هدف در این اندیشکده در مجموعه بسیج اساتید غرب استان تهران از برنامه های اصلی درسال ۱۳۹۷ می باشد.
🔸دکتر فتحی واجارگاه همچنین بر لزوم ارتباط موثر دانشگاه ها با سازمان  ونهادهای دولتی وخصوصی بیرون دانشگاه اشاره کرد و از همه کانون های بسیج اساتید، برنامه عملیاتی برای تحقق این موضوع  راخواستار شد.
🔸رییس بسیج اساتید غرب استان تهران همچنین از توجه و حمایت های بی دریغ دکتر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر در تحقق آرمان والای انقلاب اسلامی تقدیر نمود و گفت:حضور دکتر ولایتی و دکتر رهبر درمجموعه دانشگاه آزاد اسلامی یک نعمت و یک فرصت بزرگ برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی است.
🔸درادامه جلسه،دکترمجیدقربانی جانشین سازمان بسیج اساتید غرب استان تهران به اهمیت استفاده از نظرمشورتی بسیج اساتید در انتصاب روسا و معاونین دانشگاه ها توسط مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی وسایر دانشگاه ها اشاره کرد و جذب اساتید دارای سابقه بسیج به عنوان هیات علمی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی را یک الویت مهم دانست.
🔸دکترقربانی همچنین بر رصد موشکافانه و دقیق کلیه فعالیت های فرهنگی،آموزشی وپژوهشی دانشگاه ها توسط معاونت تحلیل و بررسی تاکید نمود و ازجذب حداکثری اساتید در کانون ها به عنوان یک راهبرد اساسی نام برد.
🔸در ادامه جلسه معاونت های بسیج اساتید غرب استان تهران دکتر محمدجوادشکوری و دکتر علیرضا فتاحی واجاری و مهندس بهمن غریبی و سرکار خانم دکتر اردلان جانشین حوزه خواهران بسیج اساتید غرب استان تهران به بیان نظرات و ارایه برنامه های راهبردی پرداختند.

 

1397/02/06

تقویم آموزشی نیمسال اول 98-97

 • ثبت نام و انتخاب واحد: 11 الی 21 شهریور ماه 1397
 • شروع کلاس ها : 26 شهریور ماه  1397
 • حذف و اضافه:  7 مهر ماه  الی 12 مهر 1397
 • پایان کلاس ها : 13 دی ماه 1397
 • برگزاری امتحانات: 15 دی ماه الی 27 دی  1397

تهران-شهریار - کهنز- بلوار امیر کبیر

   کدپستی : 33567/71359
   تلفن تماس :4 - 65649901
   فکس : 65649905