امروز : دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
 • تهران-شهریار - کهنز- بلوار امیر کبیر
 • 65253181-4

 

آخرین اخبار-صفحات

‼️ شرایط معرفی به استاد‼️

 

 

‼️ شرایط معرفی به استاد‼️

دانشجویان گرامی لطفا توجه داشته باشید:👇

‼️موضوع معرفی به استاد یعنی اینکه  به دانشجو اجازه داده میشود به صورت متفرقه و خارج از تقویم دانشگاهی تعداد واحد مجاز برای معرفی به استاد را اخذ نماید بنابراین دانشجو موظف است در ابتدای ترم و در اولین فرصت نسبت به اخذ معرفی به استاد خود اقدام نماید، همچنین اساتید معرفی به استاد نیز باید در اولین فرصت نسبت به طراح سوال دانشجو اقدام نماید و تحویل امتحانات دانشگاه نماید.

🔴دانشجویانی که نمره گزارش نشده دارند(حتی نمرات کارآموزی و پروژه) تحت هیچ شرایطی اجازه درخواست معرفی به استاد را ندارند ❗️همچنین دانشجویانی که در هر ترمی میهمان به دانشگاههای دیگر بوده اند لازم است ابتدا از اعلام و ثبت نمرات میهمانی خود اطمینان حاصل نمایند، سپس برای معرفی به استاد اقدام کنند.

🔴دانشجو برای اخذ معرفی به استاد باید با بررسی کارنامه کل خود و تطبیق آن با چارت رشته از پاس نمودن دروس دوره اطمینان حاصل نماید به نحوی که تنها ۷ واحد(یا کمتر) باقی‌مانده داشته باشد، سپس به گروه آموزشی خود مراجعه و پس از تطبیق دقیق واحدهای گذرانده و اعلام واحدهای باقیمانده توسط گروه، اقدام نماید.

♦️حداکثر تعداد واحد برای معرفی به استاد 7  واحد درس نظری می باشد که با درخواست دانشجو به کمیسیون موارد خاص ارایه خواهد شد.(در موارد خاص تا ۸ واحد با مجوز استان امکان‌پذیر است)

♦️دروس کاملا عملی به هیچ عنوان معرفی به استاد نمی شود.

♦️دروس عملی-نظری را در صورتی می‌شود معرفی به استاد نمود که دانشجو حتما آن درس عملی نظری را قبلا اخذ نموده و در کلاسهای عملی آن نیز شرکت نموده باشد و سپس آن درس را حذف کرده و یا مردود شده باشد و استاد آن درس تایید نماید.

♦️چنانچه دانشجو از درس معرفی به استاد نمره مردودی اخذ نماید می تواند در امتحان پایان ترم همان نیمسال با دیگر دانشجویان، آن درس را امتحان مجدد بدهد و یا یک بار دیگر با اخذ مجوز از کمیسیون موارد خاص آموزشی آن درس را مجددا در نیمسال بعد معرفی به استاد نماید

♦️چنانچه دانشجو در امتحان مجدد(بار دوم) مردود شود باید آن درس را انتخاب نموده وبه صورت یک ترم عادی در کلاس و امتحان پایان ترم شرکت نماید و امکان معرفی به استاد برای بار سوم و یا شرکت در امتحان پایان ترم مجدد وجود ندارد.

♦️تاریخ امتحان آخرین درس معرفی به استاد، تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو خواهد بود. لذا چنانچه تاریخ فراغت برای دانشجو اهمیت ویژه دارد اقدام به موقع و رعایت شرایط، لازم است.

♦️جهت اقدام به اخذ معرفی به استاد لازم است به تاریخهایی که از طرف اداره امتحانات اعلام میشود توجه ودقت کافی بشود چراکه تحت هیچ شرایطی در هیچ تاریخ وزمان دیگری امتحان معرفی به استاد برگزار نمی‌شود.

♦️دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری معرفی به استاد ندارند.

‼️شرایط مذکور باید توسط دانشجویان گرامی کاملا رعایت گردد و از مراجعه و درخواستهای بی مورد به آموزش خودداری گردد.

👈 امتحانات معرفی به استاد، در ترم ‌های اول سال تحصیلی در ساعت ۱۶ روزهای ۱۰ و ۲۰ و ۳۰  ماه‌های آبان و آذر؛ در ترم دوم، ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت و در دوره تابستان در ماه مرداد، برگزار می‌گردد.

👈 جهت اخذ معرفی به استاد چنانچه شرایط بالا را دارید، در گام اول به کارشناس گروه آموزشی رشته خود مراجعه کنید.
زمان مراجعه به آموزش جهت تکمیل تقاضانامه:
ترم اول: آبان ماه
ترم دوم: اسفند ماه و فروردین ماه
تابستان: مرداد ماه


_________________
معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهریار
@shriau
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

تقویم آموزشی نیمسال دوم 98-97

 • ثبت نام و انتخاب واحد:
   1397/11/06 لغایت 1397/11/11
 • شروع کلاس ها : 1397/11/13 
 • حذف و اضافه:
  1397/11/27 لغایت 1397/12/02
 • پایان کلاس ها : 1398/03/23
 • برگزاری امتحانات:
  1398/03/25 لغایت 1398/04/06

تهران-شهریار - کهنز- بلوار امیر کبیر

   کدپستی : 33567/71359
   تلفن تماس : 4-65253181
   فکس :